2018-2019 - General


Categoria Masculina OR

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Xavi Torrents lara

Alex Lopez Rodriguez
12 4 4 0 0
2
Alejandro Herrero Galan

Jose Antonio Navarrete Martin
8 4 2 0 2
3
Manel Arroyo Puig

Daniel Giner Puga
7 5 1 0 4
4
Pol Haase

Sergi Arjona Masot
6 2 2 0 0
5
Miquel Parellada Esquius

Franciscco José Andreu
2 2 0 0 2
6
Guillem Ferran Chaler

Joan Ferran Montplet
1 1 0 0 1



Jornada 1

- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga
Vs
- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu
Padel1
22/10/2018 21:30
6-4 / 6-3
- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin
Vs
- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet
Padel3
25/10/2018 17:30
6-1 / 6-3
Descansen: Xavi Torrents lara, Alex Lopez Rodriguez, Pol Haase, Sergi Arjona Masot

Jornada 2

- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga
Vs
- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin
Padel1
07/11/2018 21:30
3-6 / 6-0 / 8-10
- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez
Vs
- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu
Padel2
14/11/2018 21:00
6-1 / 6-3
- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot
Vs
- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet

Jornada 3

- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga
Vs
- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez
Padel4
13/11/2018 21:30
1-6 / 2-6
- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot
Vs
- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin
Padel2
13/11/2018 21:00
6-2 / 6-4
Descansen: Miquel Parellada Esquius, Franciscco José Andreu, Guillem Ferran Chaler, Joan Ferran Montplet

Jornada 4

- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga
Vs
- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot

2-6 / 1-6
- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet
Vs
- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu

Descansen: Alejandro Herrero Galan, Jose Antonio Navarrete Martin, Xavi Torrents lara, Alex Lopez Rodriguez

Jornada 5

- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet
Vs
- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez
Padel2
28/02/2019 21:00
- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu
Vs
- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin

Descansen: Manel Arroyo Puig, Daniel Giner Puga, Pol Haase, Sergi Arjona Masot

Jornada 6

- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu
Vs
- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot

- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin
Vs
- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez
Padel2
10/01/2019 21:00
4-6 / 3-6
Descansen: Manel Arroyo Puig, Daniel Giner Puga, Guillem Ferran Chaler, Joan Ferran Montplet

Jornada 7

- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga
Vs
- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet

- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez
Vs
- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot
Padel4
22/03/2019 18:45
Descansen: Alejandro Herrero Galan, Jose Antonio Navarrete Martin, Miquel Parellada Esquius, Franciscco José Andreu

Jornada 8

- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu
Vs
- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga

- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet
Vs
- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin

Descansen: Xavi Torrents lara, Alex Lopez Rodriguez, Pol Haase, Sergi Arjona Masot

Jornada 9

- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin
Vs
- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga

- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu
Vs
- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez

- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet
Vs
- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot

Jornada 10

- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez
Vs
- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga

7-6 / 6-1
- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin
Vs
- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot

Descansen: Miquel Parellada Esquius, Franciscco José Andreu, Guillem Ferran Chaler, Joan Ferran Montplet

Jornada 11

- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot
Vs
- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga

- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu
Vs
- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet

Descansen: Alejandro Herrero Galan, Jose Antonio Navarrete Martin, Xavi Torrents lara, Alex Lopez Rodriguez

Jornada 12

- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez
Vs
- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet

- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin
Vs
- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu

Descansen: Manel Arroyo Puig, Daniel Giner Puga, Pol Haase, Sergi Arjona Masot

Jornada 13

- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot
Vs
- Miquel Parellada Esquius
- Franciscco José Andreu

- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez
Vs
- Alejandro Herrero Galan
- Jose Antonio Navarrete Martin
Padel2
04/04/2019 21:00
Descansen: Manel Arroyo Puig, Daniel Giner Puga, Guillem Ferran Chaler, Joan Ferran Montplet

Jornada 14

- Guillem Ferran Chaler
- Joan Ferran Montplet
Vs
- Manel Arroyo Puig
- Daniel Giner Puga

- Pol Haase
- Sergi Arjona Masot
Vs
- Xavi Torrents lara
- Alex Lopez Rodriguez

Descansen: Alejandro Herrero Galan, Jose Antonio Navarrete Martin, Miquel Parellada Esquius, Franciscco José Andreu

Categoria Masculina PLATA

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
David Calsina Fernandez

Xavi Lopez Mengual
21 9 6 0 3
2
David Aso Digon

Gilberto Oliver Aragones
18 6 6 0 0
3
Marcel Martin Mor

Joan Alegret Alonso
16 8 4 0 4
4
Anibal Garcia Fernandez

Antonio Alvarez Rodriguez
14 8 3 0 5
5
Ignasi Miro Roig

Victor Gasso Soler
5 3 1 0 2
6
Leandro Crespo

Ricardo Baixeras Borell
5 3 1 0 2
7
John Tomi

Valdimar Kristjánsson
5 5 0 0 5



Jornada 1

- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson
Vs
- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez
Padel4
25/10/2018 18:45
3-6 / 1-6
- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell
Vs
- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Padel3
20/10/2018 10:30
6-4 / 5-7 / 10-8
- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Vs
- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones
Padel1
21/10/2018 19:30
3-6 / 5-7
Descansen: Ignasi Miro Roig, Victor Gasso Soler

Jornada 2

- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson
Vs
- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell

- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Vs
- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez
Padel1
10/11/2018 10:30
6-3 / 7-5
- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler
Vs
- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Padel4
25/10/2018 20:00
4-6 / 6-7
Descansen: David Aso Digon, Gilberto Oliver Aragones

Jornada 3

- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson
Vs
- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso

6-7 / 1-6
- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler
Vs
- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell
Padel1
14/11/2018 20:00
- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones
Vs
- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Padel1
11/11/2018 16:30
7-5 / 6-4
Descansen: Anibal Garcia Fernandez, Antonio Alvarez Rodriguez

Jornada 4

- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson
Vs
- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler

- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones
Vs
- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell

- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Vs
- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez
Padel4
01/12/2018 10:30
6-7 / 6-2 / 8-6
Descansen: Marcel Martin Mor, Joan Alegret Alonso

Jornada 5

- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones
Vs
- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler
Padel3
18/12/2018 20:00
7-5 / 6-3
- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Vs
- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Padel3
16/12/2018 18:00
6-4 / 4-6 / 8-10
- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez
Vs
- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell

Descansen: John Tomi , Valdimar Kristjánsson

Jornada 6

- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson
Vs
- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones

2-6 / 3-6
- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez
Vs
- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler

4-6 / 3-6
- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell
Vs
- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Padel1
02/01/2019 17:30
5-7 / 4-6
Descansen: David Calsina Fernandez, Xavi Lopez Mengual

Jornada 7

- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson
Vs
- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Padel1
16/03/2019 09:00
0-6 / 0-6
- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez
Vs
- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones

4-6 / 2-6
- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Vs
- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler

Descansen: Leandro Crespo, Ricardo Baixeras Borell

Jornada 8

- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez
Vs
- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson
Padel3
02/02/2019 10:30
6-3 / 6-2
- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Vs
- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell

6-0 / 6-0
- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones
Vs
- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Padel4
05/02/2019 17:30
6-3 / 5-7 / 14-12
Descansen: Ignasi Miro Roig, Victor Gasso Soler

Jornada 9

- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell
Vs
- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson

- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez
Vs
- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Padel1
12/02/2019 17:30
6-3 / 6-1
- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Vs
- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler

Descansen: David Aso Digon, Gilberto Oliver Aragones

Jornada 10

- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Vs
- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson

- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell
Vs
- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler

- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Vs
- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones

Descansen: Anibal Garcia Fernandez, Antonio Alvarez Rodriguez

Jornada 11

- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler
Vs
- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson

- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell
Vs
- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones

- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez
Vs
- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Padel3
09/03/2019 10:30
3-6 / 4-6
Descansen: Marcel Martin Mor, Joan Alegret Alonso

Jornada 12

- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler
Vs
- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones

- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Vs
- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Padel1
26/03/2019 18:45
3-6 / 2-6
- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell
Vs
- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez

Descansen: John Tomi , Valdimar Kristjánsson

Jornada 13

- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones
Vs
- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson

- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler
Vs
- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez

- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso
Vs
- Leandro Crespo
- Ricardo Baixeras Borell

Descansen: David Calsina Fernandez, Xavi Lopez Mengual

Jornada 14

- David Calsina Fernandez
- Xavi Lopez Mengual
Vs
- John Tomi
- Valdimar Kristjánsson

- David Aso Digon
- Gilberto Oliver Aragones
Vs
- Anibal Garcia Fernandez
- Antonio Alvarez Rodriguez

- Ignasi Miro Roig
- Victor Gasso Soler
Vs
- Marcel Martin Mor
- Joan Alegret Alonso

Descansen: Leandro Crespo, Ricardo Baixeras Borell

Categoria Masculina BONZE A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Lluís Gavaldà Casat

Pablo Baños
20 10 5 0 5
2
David Otero Sitja

Lluis Otero Sitja
18 6 6 0 0
3
Jordi Vallhonesta Vila

Xavi Mor Torà
15 7 4 0 3
4
Genis Labernia Morales

Aleix Ortega Gavaldà
11 5 3 0 2
5
Eduard Aguirre Domenech

Enric Martinez-Abarca
11 5 3 0 2
6
Jose Colmenero Gomez

Reiner Honsch
9 7 1 0 6
7
Xander Arts

JOSE HERRERO SABAT
8 4 2 0 2
8
Carlos Fiel Marquez

Cristian Garcia Vila
8 6 1 0 5



Jornada 1

- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch
Vs
- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà

0-6 / 4-6
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Vs
- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Padel1
22/10/2018 20:00
6-1 / 6-3
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca
Vs
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja
Padel1
25/11/2018 09:00
3-6 / 4-6
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Vs
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà
Padel3
25/10/2018 18:45
1-6 / 3-6

Jornada 2

- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch
Vs
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Padel4
30/10/2018 20:00
3-6 / 3-6
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca
Vs
- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà

6-3 / 6-4
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Vs
- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Padel3
08/11/2018 18:45
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà
Vs
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja
Padel3
09/12/2018 12:00
4-6 / 4-6

Jornada 3

- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch
Vs
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca
Padel1
13/11/2018 21:30
1-6 / 2-6
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Vs
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Padel3
27/11/2018 20:00
6-4 / 2-6 / 8-10
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà
Vs
- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà
Padel1
22/11/2018 20:00
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja
Vs
- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Padel4
16/12/2018 12:00
6-4 / 7-5

Jornada 4

- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch
Vs
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Padel3
04/12/2018 20:00
3-6 / 7-5 / 10-8
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà
Vs
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca
Padel1
05/12/2018 20:00
3-6 / 6-4 / 5-7
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja
Vs
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Padel4
01/12/2018 18:00
4-6 / 6-3 / 7-5
- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Vs
- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà

6-3 / 4-6 / 7-2

Jornada 5

- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch
Vs
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà
Padel1
19/12/2018 20:00
3-6 / 2-6
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja
Vs
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila

- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Vs
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca

- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà
Vs
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Padel4
15/12/2018 19:30
4-6 / 6-3 / 7-5

Jornada 6

- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch
Vs
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja

2-6 / 2-6
- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Vs
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà

- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà
Vs
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Padel1
14/02/2019 18:45
6-4 / 2-6 / 7-4
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Vs
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca

3-6 / 6-2 / 7-5

Jornada 7

- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch
Vs
- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT

- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà
Vs
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja

6-7 / 4-6
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Vs
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà

4-6 / 7-5 / 5-7
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca
Vs
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila

Jornada 8

- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà
Vs
- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch

- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Vs
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Padel1
30/01/2019 18:45
4-6 / 6-4 / 7-4
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja
Vs
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca

- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà
Vs
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila

Jornada 9

- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Vs
- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch
Padel4
10/02/2019 10:30
4-6 / 6-2 / 7-5
- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà
Vs
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca

- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Vs
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila

- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja
Vs
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà

Jornada 10

- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca
Vs
- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch

- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Vs
- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Padel3
21/02/2019 18:45
4-6 / 5-7
- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà
Vs
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà

- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Vs
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja

Jornada 11

- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Vs
- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch

- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca
Vs
- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà

- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Vs
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja

- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà
Vs
- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT

Jornada 12

- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà
Vs
- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch

- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Vs
- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja

- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca
Vs
- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT

- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños
Vs
- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà
Padel1
28/03/2019 18:45

Jornada 13

- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja
Vs
- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch

- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà
Vs
- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT

- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Vs
- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà

6-2 / 5-7 / 8-10
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca
Vs
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños

Jornada 14

- Xander Arts
- JOSE HERRERO SABAT
Vs
- Jose Colmenero Gomez
- Reiner Honsch

- David Otero Sitja
- Lluis Otero Sitja
Vs
- Jordi Vallhonesta Vila
- Xavi Mor Torà

- Genis Labernia Morales
- Aleix Ortega Gavaldà
Vs
- Lluís Gavaldà Casat
- Pablo Baños

- Carlos Fiel Marquez
- Cristian Garcia Vila
Vs
- Eduard Aguirre Domenech
- Enric Martinez-Abarca

Categoria Masculina BRONZE B

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Miguel Rivas Ortiz

Claudi Gomez
16 6 5 0 1
2
Xavier Bagó ferrer

Joan Puig belman
10 4 3 0 1
3
Alfons Macaya Ruiz

Roger Macaya Munell
9 5 2 0 3
4
daniel lópez aspas

Marc López Casenave
9 5 2 0 3
5
Frank Capdevila

Jaime De la Torre
4 4 0 0 4



Jornada 1

- daniel lópez aspas
- Marc López Casenave
Vs
- Xavier Bagó ferrer
- Joan Puig belman
Padel3
17/10/2018 19:00
6-3 / 5-7 / 10-6
Descansen: Miguel Rivas Ortiz, Claudi Gomez, Alfons Macaya Ruiz, Roger Macaya Munell, Frank Capdevila, Jaime De la Torre

Jornada 2

- Miguel Rivas Ortiz
- Claudi Gomez
Vs
- daniel lópez aspas
- Marc López Casenave
Padel4
07/11/2018 19:00
6-0 / 4-6 / 10-4
- Frank Capdevila
- Jaime De la Torre
Vs
- Xavier Bagó ferrer
- Joan Puig belman

0-6 / 2-6
Descansen: Alfons Macaya Ruiz, Roger Macaya Munell

Jornada 3

- Miguel Rivas Ortiz
- Claudi Gomez
Vs
- Alfons Macaya Ruiz
- Roger Macaya Munell
Padel3
12/11/2018 18:45
6-4 / 6-4
- Frank Capdevila
- Jaime De la Torre
Vs
- daniel lópez aspas
- Marc López Casenave
Padel3
16/11/2018 18:45
6-3 / 4-6 / 5-10
Descansen: Xavier Bagó ferrer, Joan Puig belman

Jornada 4

- Miguel Rivas Ortiz
- Claudi Gomez
Vs
- Frank Capdevila
- Jaime De la Torre
Padel4
26/11/2018 18:45
6-7 / 6-3 / 10-5
Descansen: daniel lópez aspas, Marc López Casenave, Alfons Macaya Ruiz, Roger Macaya Munell, Xavier Bagó ferrer, Joan Puig belman

Jornada 5

- Xavier Bagó ferrer
- Joan Puig belman
Vs
- Alfons Macaya Ruiz
- Roger Macaya Munell
Padel1
19/12/2018 18:45
6-4 / 6-2
Descansen: Miguel Rivas Ortiz, Claudi Gomez, daniel lópez aspas, Marc López Casenave, Frank Capdevila, Jaime De la Torre

Jornada 6

- daniel lópez aspas
- Marc López Casenave
Vs
- Alfons Macaya Ruiz
- Roger Macaya Munell
Padel4
16/01/2019 19:00
6-7 / 2-6
Descansen: Miguel Rivas Ortiz, Claudi Gomez, Frank Capdevila, Jaime De la Torre, Xavier Bagó ferrer, Joan Puig belman

Jornada 7

- Miguel Rivas Ortiz
- Claudi Gomez
Vs
- Xavier Bagó ferrer
- Joan Puig belman

5-7 / 3-6
- Alfons Macaya Ruiz
- Roger Macaya Munell
Vs
- Frank Capdevila
- Jaime De la Torre
Padel1
01/03/2019 18:45
6-0 / 6-2
Descansen: daniel lópez aspas, Marc López Casenave

Jornada 8

- Xavier Bagó ferrer
- Joan Puig belman
Vs
- daniel lópez aspas
- Marc López Casenave

Descansen: Miguel Rivas Ortiz, Claudi Gomez, Alfons Macaya Ruiz, Roger Macaya Munell, Frank Capdevila, Jaime De la Torre

Jornada 9

- daniel lópez aspas
- Marc López Casenave
Vs
- Miguel Rivas Ortiz
- Claudi Gomez
Padel4
04/02/2019 18:45
2-6 / 6-0 / 6-10
- Xavier Bagó ferrer
- Joan Puig belman
Vs
- Frank Capdevila
- Jaime De la Torre

Descansen: Alfons Macaya Ruiz, Roger Macaya Munell

Jornada 10

- Alfons Macaya Ruiz
- Roger Macaya Munell
Vs
- Miguel Rivas Ortiz
- Claudi Gomez
Padel4
21/02/2019 18:45
5-7 / 6-4 / 9-10
- daniel lópez aspas
- Marc López Casenave
Vs
- Frank Capdevila
- Jaime De la Torre

Descansen: Xavier Bagó ferrer, Joan Puig belman

Jornada 11

- Frank Capdevila
- Jaime De la Torre
Vs
- Miguel Rivas Ortiz
- Claudi Gomez

Descansen: daniel lópez aspas, Marc López Casenave, Alfons Macaya Ruiz, Roger Macaya Munell, Xavier Bagó ferrer, Joan Puig belman

Jornada 12

- Alfons Macaya Ruiz
- Roger Macaya Munell
Vs
- Xavier Bagó ferrer
- Joan Puig belman

Descansen: Miguel Rivas Ortiz, Claudi Gomez, daniel lópez aspas, Marc López Casenave, Frank Capdevila, Jaime De la Torre

Jornada 13

- Alfons Macaya Ruiz
- Roger Macaya Munell
Vs
- daniel lópez aspas
- Marc López Casenave

Descansen: Miguel Rivas Ortiz, Claudi Gomez, Frank Capdevila, Jaime De la Torre, Xavier Bagó ferrer, Joan Puig belman

Jornada 14

- Xavier Bagó ferrer
- Joan Puig belman
Vs
- Miguel Rivas Ortiz
- Claudi Gomez

- Frank Capdevila
- Jaime De la Torre
Vs
- Alfons Macaya Ruiz
- Roger Macaya Munell

Descansen: daniel lópez aspas, Marc López Casenave

Categoria FEMENINA

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Raquel Cao Ferrando

Mati Salvador Nieto
40 16 12 0 4
2
Alba Serra

Linda Gudmundsdottir
34 12 11 0 1
3
Anna Teixidó Troyano

Laia Teixidó Troyano
34 16 9 0 7
4
Maribel Balagué Galito

Elena Artigas Balanyà
32 14 9 0 5
5
Maria Joao Rodrigues Alves

Nina Costas Guerra
31 15 8 0 7
6
Mar Martínez Vallés

Sandra Rodríguez
28 14 7 0 7
7
Anna Sanchez-Bustama Goma

Montse Goma Diaz
27 9 9 0 0
8
Maria Jesus Crespo Rodriguez

Marta Garcia Riera
23 17 3 0 14
9
Dea Cacho Díaz

Pia Lucar
17 13 2 0 11
10
Geles Cortizo Vieira

Marina Dominguez Gomez
14 14 0 0 14



Jornada 1

- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Vs
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Padel1
25/10/2018 18:45
6-3 / 6-3
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Vs
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Padel1
29/11/2018 20:00
6-0 / 6-0
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Vs
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Padel1
24/10/2018 18:45
6-2 / 6-4
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Vs
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano

6-2 / 7-6
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Vs
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Padel3
21/10/2018 19:30
0-6 / 0-6

Jornada 2

- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Vs
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Padel1
09/11/2018 18:45
6-1 / 1-6 / 4-7
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Vs
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Padel3
22/10/2018 20:00
6-0 / 6-0
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Vs
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez

6-1 / 6-0
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Vs
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Padel3
09/11/2018 18:45
4-6 / 1-6
Descansen: Anna Teixidó Troyano, Laia Teixidó Troyano, Anna Sanchez-Bustama Goma, Montse Goma Diaz

Jornada 3

- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Vs
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Padel1
30/10/2018 18:45
5-7 / 5-7
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Vs
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Padel1
08/11/2018 20:00
6-7 / 3-6
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Vs
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Padel4
02/11/2018 16:15
6-7 / 6-0 / 10-8
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Padel3
02/11/2018 20:00
6-2 / 6-0
Descansen: Geles Cortizo Vieira, Marina Dominguez Gomez, Mar Martínez Vallés , Sandra Rodríguez

Jornada 4

- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Vs
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Padel1
12/02/2019 20:00
7-6 / 4-6 / 8-10
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Vs
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Padel4
13/01/2019 18:00
1-6 / 0-6
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Padel1
11/12/2018 18:45
6-0 / 6-0
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Vs
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Padel1
07/11/2018 17:30
6-3 / 7-6
Descansen: Alba Serra, Linda Gudmundsdottir, Maria Jesus Crespo Rodriguez, Marta Garcia Riera

Jornada 5

- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Vs
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Padel2
09/12/2018 19:00
6-1 / 6-0
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir

7-6 / 7-5
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Vs
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Padel1
25/11/2018 12:00
6-2 / 6-2
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Vs
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Padel1
14/11/2018 17:30
6-2 / 6-1
Descansen: Raquel Cao Ferrando, Mati Salvador Nieto, Maribel Balagué Galito, Elena Artigas Balanyà

Jornada 6

- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà

6-4 / 6-4
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Vs
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Padel1
21/11/2018 20:00
2-6 / 1-6
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Vs
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Padel1
08/03/2019 18:45
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Vs
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Padel3
22/11/2018 17:30
6-3 / 2-6 / 5-7
Descansen: Maria Joao Rodrigues Alves, Nina Costas Guerra, Dea Cacho Díaz, Pia Lucar

Jornada 7

- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Vs
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Padel1
02/12/2018 19:30
6-3 / 6-2
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Vs
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Padel1
09/01/2019 18:45
7-5 / 6-1
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Vs
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Padel1
18/12/2018 20:00
1-6 / 0-6
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Vs
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir

1-6 / 3-6
Descansen: Maria Joao Rodrigues Alves, Nina Costas Guerra, Anna Sanchez-Bustama Goma, Montse Goma Diaz

Jornada 8

- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Vs
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Padel1
27/11/2018 18:45
4-6 / 3-6
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Vs
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar

4-6 / 1-6
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Vs
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà

1-6 / 1-6
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Vs
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Padel1
11/12/2018 20:00
7-6 / 2-6 / 7-3
Descansen: Mar Martínez Vallés , Sandra Rodríguez, Anna Teixidó Troyano, Laia Teixidó Troyano

Jornada 9

- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Vs
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano

3-6 / 4-6
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Vs
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Padel1
30/12/2018 12:00
0-6 / 2-6
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Vs
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Padel2
02/02/2019 17:00
6-0 / 6-1
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Vs
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Padel1
17/12/2018 18:45
6-2 / 2-6 / 8-10
Descansen: Maria Jesus Crespo Rodriguez, Marta Garcia Riera, Geles Cortizo Vieira, Marina Dominguez Gomez

Jornada 10

- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Vs
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Padel1
19/01/2019 10:30
2-6 / 6-4 / 10-8
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Vs
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Padel2
23/12/2018 10:00
1-6 / 0-6
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Vs
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz

0-6 / 1-6
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Vs
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar

6-2 / 6-3
Descansen: Alba Serra, Linda Gudmundsdottir, Raquel Cao Ferrando, Mati Salvador Nieto

Jornada 11

- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Vs
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez

6-1 / 6-1
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Vs
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Padel1
05/01/2019 10:30
3-6 / 2-6
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Vs
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano

6-2 / 6-0
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Vs
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Padel3
10/01/2019 20:00
4-6 / 1-6
Descansen: Maribel Balagué Galito, Elena Artigas Balanyà , Dea Cacho Díaz, Pia Lucar

Jornada 12

- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Vs
- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra

3-6 / 3-6
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Vs
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir

- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Vs
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Padel1
23/01/2019 18:45
3-6 / 4-6
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Vs
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Padel3
17/01/2019 20:00
3-6 / 0-6
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar

Jornada 13

- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Vs
- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra

6-2 / 6-2
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Vs
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Padel1
27/03/2019 18:45
1-6 / 1-6
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Vs
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà

- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Vs
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar

Descansen: Anna Teixidó Troyano, Laia Teixidó Troyano, Anna Sanchez-Bustama Goma, Montse Goma Diaz

Jornada 14

- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Vs
- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Padel1
24/01/2019 20:00
6-3 / 3-6 / 7-9
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Vs
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Padel1
07/03/2019 20:00
6-3 / 6-0
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Vs
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Padel1
03/02/2019 12:00
6-3 / 6-4
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Vs
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Padel4
03/04/2019 20:15
Descansen: Geles Cortizo Vieira, Marina Dominguez Gomez, Mar Martínez Vallés , Sandra Rodríguez

Jornada 15

- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Vs
- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra

- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Vs
- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Padel4
31/01/2019 20:00
6-0 / 6-3
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Vs
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz

- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Vs
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Padel1
27/03/2019 17:30
4-6 / 7-6 / 7-9
Descansen: Alba Serra, Linda Gudmundsdottir, Maria Jesus Crespo Rodriguez, Marta Garcia Riera

Jornada 16

- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Vs
- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra

3-6 / 0-6
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Vs
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz

- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Vs
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Padel1
17/02/2019 18:00
0-6 / 1-6
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Vs
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Padel1
06/03/2019 17:30
0-6 / 0-6
Descansen: Raquel Cao Ferrando, Mati Salvador Nieto, Maribel Balagué Galito, Elena Artigas Balanyà

Jornada 17

- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Vs
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz

- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Vs
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Padel2
21/03/2019 21:00
5-7 / 7-6 / 7-3
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Vs
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez

- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Vs
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Padel4
24/02/2019 10:30
6-3 / 6-0
Descansen: Maria Joao Rodrigues Alves, Nina Costas Guerra, Dea Cacho Díaz, Pia Lucar

Jornada 18

- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Vs
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano

2-6 / 3-6
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Vs
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Padel1
31/03/2019 10:30
6-4 / 6-4
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Vs
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Padel1
14/03/2019 20:00
6-1 / 6-2
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Vs
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Padel4
02/03/2019 10:30
6-2 / 6-0
Descansen: Maria Joao Rodrigues Alves, Nina Costas Guerra, Anna Sanchez-Bustama Goma, Montse Goma Diaz

Jornada 19

- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra

- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Vs
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez

- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Vs
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Padel4
10/03/2019 10:30
6-1 / 6-2
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Vs
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir
Padel2
09/04/2019 21:00
Descansen: Mar Martínez Vallés , Sandra Rodríguez, Anna Teixidó Troyano, Laia Teixidó Troyano

Jornada 20

- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Vs
- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra

- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez

- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Vs
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir

- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà
Vs
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto
Padel2
01/04/2019 21:00
1-6 / 3-6
Descansen: Maria Jesus Crespo Rodriguez, Marta Garcia Riera, Geles Cortizo Vieira, Marina Dominguez Gomez

Jornada 21

- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Vs
- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra
Padel1
26/02/2019 18:45
4-6 / 6-2 / 10-4
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Vs
- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez

6-0 / 6-1
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera

- Dea Cacho Díaz
- Pia Lucar
Vs
- Maribel Balagué Galito
- Elena Artigas Balanyà

Descansen: Alba Serra, Linda Gudmundsdottir, Raquel Cao Ferrando, Mati Salvador Nieto

Jornada 22

- Geles Cortizo Vieira
- Marina Dominguez Gomez
Vs
- Maria Joao Rodrigues Alves
- Nina Costas Guerra

2-6 / 1-6
- Mar Martínez Vallés
- Sandra Rodríguez
Vs
- Maria Jesus Crespo Rodriguez
- Marta Garcia Riera
Padel1
03/04/2019 17:30
6-1 / 6-1
- Anna Teixidó Troyano
- Laia Teixidó Troyano
Vs
- Alba Serra
- Linda Gudmundsdottir

1-6 / 4-6
- Anna Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Raquel Cao Ferrando
- Mati Salvador Nieto

Descansen: Maribel Balagué Galito, Elena Artigas Balanyà , Dea Cacho Díaz, Pia Lucar

Ctegoria Mixta OR

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Raquel Cobo Lopez

John Tomi
13 5 4 0 1
2
Isabel Coll Piquet

Alex De Bobes Manich
9 5 2 0 3
3
Ana Amoros Masachs

Antonio Alvarez Rodriguez
7 5 1 0 4
4
Alex Sanchez-Bustama Goma

Montse Goma Diaz
6 2 2 0 0
5
Anna Martinez-Abarca Druguet

oscar jimenez
3 1 1 0 0
6
LOURDES AGUDO RODON

Manel Arroyo Puig
2 2 0 0 2



Jornada 1

- Raquel Cobo Lopez
- John Tomi
Vs
- Anna Martinez-Abarca Druguet
- oscar jimenez
Padel1
26/10/2018 18:45
3-6 / 6-4 / 8-10
- LOURDES AGUDO RODON
- Manel Arroyo Puig
Vs
- Isabel Coll Piquet
- Alex De Bobes Manich
Padel3
28/10/2018 12:00
3-6 / 0-6
- Ana Amoros Masachs
- Antonio Alvarez Rodriguez
Vs
- Alex Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Padel3
07/11/2018 19:00
4-6 / 7-5 / 8-10

Jornada 2

- Raquel Cobo Lopez
- John Tomi
Vs
- LOURDES AGUDO RODON
- Manel Arroyo Puig
Padel1
19/01/2019 18:00
6-1 / 6-2
- Ana Amoros Masachs
- Antonio Alvarez Rodriguez
Vs
- Anna Martinez-Abarca Druguet
- oscar jimenez

- Alex Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Isabel Coll Piquet
- Alex De Bobes Manich

3-6 / 6-2 / 7-3

Jornada 3

- Raquel Cobo Lopez
- John Tomi
Vs
- Ana Amoros Masachs
- Antonio Alvarez Rodriguez
Padel3
29/11/2018 18:45
6-4 / 6-3
- Alex Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- LOURDES AGUDO RODON
- Manel Arroyo Puig

- Isabel Coll Piquet
- Alex De Bobes Manich
Vs
- Anna Martinez-Abarca Druguet
- oscar jimenez

Jornada 4

- Raquel Cobo Lopez
- John Tomi
Vs
- Alex Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz

- Isabel Coll Piquet
- Alex De Bobes Manich
Vs
- Ana Amoros Masachs
- Antonio Alvarez Rodriguez

6-3 / 7-6
- Anna Martinez-Abarca Druguet
- oscar jimenez
Vs
- LOURDES AGUDO RODON
- Manel Arroyo Puig

Jornada 5

- Raquel Cobo Lopez
- John Tomi
Vs
- Isabel Coll Piquet
- Alex De Bobes Manich
Padel1
23/11/2018 20:00
6-3 / 4-6 / 10-8
- Anna Martinez-Abarca Druguet
- oscar jimenez
Vs
- Alex Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz

- LOURDES AGUDO RODON
- Manel Arroyo Puig
Vs
- Ana Amoros Masachs
- Antonio Alvarez Rodriguez

Jornada 6

- Anna Martinez-Abarca Druguet
- oscar jimenez
Vs
- Raquel Cobo Lopez
- John Tomi

- Isabel Coll Piquet
- Alex De Bobes Manich
Vs
- LOURDES AGUDO RODON
- Manel Arroyo Puig

- Alex Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Ana Amoros Masachs
- Antonio Alvarez Rodriguez

Jornada 7

- LOURDES AGUDO RODON
- Manel Arroyo Puig
Vs
- Raquel Cobo Lopez
- John Tomi

- Anna Martinez-Abarca Druguet
- oscar jimenez
Vs
- Ana Amoros Masachs
- Antonio Alvarez Rodriguez

- Isabel Coll Piquet
- Alex De Bobes Manich
Vs
- Alex Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz

Jornada 8

- Ana Amoros Masachs
- Antonio Alvarez Rodriguez
Vs
- Raquel Cobo Lopez
- John Tomi
Padel3
03/02/2019 10:30
6-2 / 6-7 / 8-10
- LOURDES AGUDO RODON
- Manel Arroyo Puig
Vs
- Alex Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz

- Anna Martinez-Abarca Druguet
- oscar jimenez
Vs
- Isabel Coll Piquet
- Alex De Bobes Manich

Jornada 9

- Alex Sanchez-Bustama Goma
- Montse Goma Diaz
Vs
- Raquel Cobo Lopez
- John Tomi